Квіти

Ромашка-краса нашої російської природи. Маленьке сонечко на безкрайніх просторах.

Побачила днями, як чоловік купував в квітковому магазині ромашки і захотілося написати про ці красиві і затишні квіти. Скільки теплих слів сказано про ромашку, заспівано пісень, скільки захоплень чули букети цього чудесного квітки!За що ж ми так любимо цю квітку? У ньому немає шикарності орхідеї, різноманітності троянди, строкатості фіалок і витонченості фуксії. Але чомусь ця квітка: невигадливий для лікарської сировини або великий Садовий дарує нам незабутні хвилини захоплення квітучим “сонечком”!Кожен з нас дуже добре знає чарівний квітка, схожий на маленьке сонечко, що випромінює тепло, радість, дарує нам відмінний настрій.

Це саме російське і найулюбленіше нами рослина-ромашка, символ відродження весни. Фото для ілюстрації з відкритих джерел. Це ромашку в народі називають солнечник, дівич-вечір, невісточка, ворожка.

А вчені все ще ворожать про походження такого красивого назви квітки. Раніше ця рослина було відомо, як “Романів квітка”, і ця назва так і збереглося за ним – ромашка. У кожного народу багато легенд про цю дивовижну квітці.

Російська легенда про цю квітці сумна. Фото для ілюстрації з відкритих джерел. Жила в селі російська красуня Марія і полюбила вона простолюдина юнака, якого звали Роман.

Любов була взаємною, і вирішили молоді люди одружитися. Перед весіллям сниться Роману сон-підносить старець йому небаченої краси квітка, схожий на невелике Сонце. Коли юнак прокинувся, на його ліжку, і, правда, лежав цей дивовижний квітка.

Подарував він його своїй ненаглядній Марії, яка ніжно назвала його ромашкою. І попросила вона Романа зібрати їй цілий букет цих квітів, щоб поділитися з усіма закоханими парами своєю радістю. Не міг відмовити в проханні своєї коханої юнак і пішов шукати цю небачену до цього часу красу.

Фото для ілюстрації з відкритих джерел. На краю світу потрапив він в царство сновидінь, розповів правителю про своє бажання, той погодився виконати прохання молодої людини, але з умовою, що той назавжди залишиться в країні снів. Довго чекала Марія свого роману, але не доля була їм більше зустрітися.

А одного ранку, вийшовши на ганок свого будинку, побачила ціле поле бажаних квітів і зрозуміла, що це любов втілилася в цих ніжних кольорах. Так закохані отримали ромашки і можливість гадати»любить – не любить”. А згідно з українською легендою у бідної жінки захворів синочок, багато зібрала вона лугових трав, варила відвари, поїла сина, але він не одужував.

Одного разу в полі зустріла стареньку, яка несла невеликий букетик пахучих, абсолютно їй незнайомих квітів. Старенька, дізнавшись про горе жінки, порадила їй зробити відвар з цих чудових сонячних рослин, а назва квітки не сказала. А якщо хлопчикові стане легше, попросила назвати квіти його ім’ям.

Так і зробила жінка, допоміг цілющий відвар, одужав синочок, а звали його Роман. З тих пір люди і називають цей чудодійний квітка-ромашкою. Звістка про лікувальні властивості ромашки швидко рознеслися по всій Землі.

Ромашки завжди уособлювали чистоту, доброту, любов, будучи таким дорогим прикрасою нашого життя. Цей польовий квітка-краса нашої російської природи, але його люблять і цінують не тільки у нас в Росії, в багатьох країнах світу ромашка вважається квіткою щастя, хто подорожує по Росії та інших країнах швидше за все бачили неосяжні за своїми розмірами, ромашкові поля. Це дивовижне видовище! Фото для ілюстрації з відкритих джерел.

Такі моменти в житті не часті – це справжня радість, радість всіх струн душі, легкий шум розгойдуються пелюсток, який огортає ласкавою піснею про красу людського серця. Адже недарма в Стародавньому Єгипті саме ромашки підносили в дар Богу Сонця-Ра. А згідно з існуючим повір’ям, величезні ромашкові поля можна бачити тільки там, де на Землю впала велика кількість зірок, а це означає, що, як і зірки, ці польові квіти завжди будуть, як добрі чарівники, виконувати ваші найпотаємніші бажання.

Берізки, ромашки завжди вважалися символом нашої російської природи. Ромашка особливий квітка, вона не тільки лікує, але і оберігає людей від всяких неприємностей, приносить удачу. Фото для ілюстрації з відкритих джерел.

За старих часів її пелюстками знімали наговори, розсипаючи їх по всьому двору і біля порога будинку, щоб не впускати нечисту силу, а відварами –знімали пристріт. А ще ромашка Садова – до домашнього достатку, благополуччя, до великих грошей. Ромашка стала емблемою свята-Дня сім’ї, любові і вірності.

Це порівняно молоде свято в нашій країні, відзначається 8 липня. Його можна порівняти з католицьким Днем Святого Валентина, але різниця в тому, що наше свято присвячене всім тим, хто перебуває у шлюбі. Ромашки дарують не тільки дівчатам на знак любові і особливого розташування, але і жінкам похилого віку, даючи їм відчути себе молодими і красивими.

Саме ромашки нагадують нам про безкрайніх російських полях, про пісні любові, які співають нам Птахи. І тільки ромашки неймовірно гармонійні на тлі блакитного, ясного неба. Фото для ілюстрації з відкритих джерел.

Йде другий місяць зими, ми тільки що відсвяткували Новий рік, попереду Різдво! Йдуть дні, не стоять на місці, вже зовсім скоро на поріг зробить крок весна, а не за горами і літо. Радуйте своїх рідних, коханих, друзів, даруйте їм величезні букети ромашок, а разом з ними і добрі, світлі почуття, що переповнюють ваші серця. Гадайте і завжди вірте, що останній пелюстка скаже «любить»! Будьте завжди щасливими і коханими, а це маленьке сонечко Вам на допомогу.
За матеріалами сайту https://iledebeaute. ru/lifestyle/2017/3/31/88411/

Related posts

Leave a Comment