Квіти

Повз цих квітів неможливо пройти не посміхнувшись, настільки красивим і пишним буває їх цвітіння. Розповідаю про кожного

Привіт дорогі читачі!Я дуже люблю квіти і намагаюся по можливості садити в своєму саду нові і невідомі мені раніше сорти. Тільки от, щоб посадити все, що мені подобається, знадобиться, напевно, площа всього нашого селища. Тому іноді доводиться обмежуватися тільки спогляданням красивих рослин.

Ну і, звичайно, завжди хочеться поділитися враженнями від побаченого. Ось і сьогодні хочу розповісти, які красиві квіти я бачила минулого літа в саду своєї сусідки, і які обов’язково посаджу в своєму саду, якщо там звільниться місце. Тореніятореніяяркіе квітки торенії за формою схожі на орхідею або глоксинію.

Їх пелюстки, темні по краях і світліші в серединці, дуже ефектно виглядають на тлі яскравих зеленого листя. А цвітіння торенії буває настільки пишним, що здалеку квітучий кущ схожий на красиве рожеве хмара. Цвіте рослина з середини літа до самої осені.

Однаково добре буде виглядати на клумбі і в кашпо. Квітки торенії можуть бути не тільки рожевими, як у моєї сусідки, а ще малиновими, фіолетовими, білими, бузковими, жовтими або блакитними. Так що вибрати можна на будь-який смак.

Особливо красиво вийде, якщо посадити на одній клумбі кілька кущів різного кольору. Сцеволасцеволаневисокі кущі Сцеволи (близько 50 см) з мереживними хмарками віялоподібних суцвіть самих різних відтінків цілком можуть замінити набридлі петунії і вербени. Сцевола добре піддається обрізку, і, якщо робити її правильно, квітучі кущі стають схожими на яскраві різнокольорові кульки, що виглядає дуже красиво.

Для цієї рослини характерна тривала бутонізація, що, в свою чергу, забезпечує безперервне цвітіння кущів. Сцевола добре підходить для заповнення порожніх місць в саду і розстановки яскравих акцентів на ділянці. У моєї сусідки сцевола росте в широкому підлоговому кашпо.

Теж виглядає дуже красиво. Немезіянемезіяневисока рослина з яскравими різнокольоровими кошиками квіток створює в саду атмосферу свята. Цвіте немезія практично все літо, причому цвітіння її буває настільки пишним, що здалеку клумбу можна прийняти за килим, витканий з різнокольорових ниток.

Правда для того, щоб немезія завжди радувала пишним цвітінням, її потрібно регулярно поливати і підгодовувати. Ось такі квіти сподобалися мені у сусідки, і я обов’язково постараюся знайти для них місце на ділянці. У всякому разі, такі рослини завжди можна посадити в кашпо і поставити у дворі.
Сподіваюся стаття була для вас корисною, натискайте палець вгору і підписуйтеся на канал. До нових зустрічей, ваша Ольга Петрівна.

Related posts

Leave a Comment