Харчування (дієти)

Купила за 45 тисяч дієту Доктора Гаврилова, але “схуд” тільки мій гаманець

Нещодавно мені написала одна читачка (Тетяна г. Ноябрьск) і попросила розповісти на нашому каналі історію, що сталася з нею. Жінка була вкрай засмучена і обурена тим результатом, який вона отримала в результаті схуднення за методикою доктора Гаврилова і дуже хотіла, щоб правду дізналося, як можна більше людей.

Ми вирішили допомогти і розібратися з методикою Доктора Гаврилова. Гаврилов М. А.

хто такий доктор Гаврилов?Може бути я відстав від життя, але для мене це ім’я було незнайоме. Хоча, виявляється, що Михайло Олексійович Гаврилов дуже популярна особистість. Телеглядачі знають його, як постійного експерта таких передач, як “про найголовніше», «лікарі», «красиві і щасливі», «час обідати на першому», “про життя”.

.. (всього їх близько десятка).

Він дуже часто з’являється на центральних телеканалах і друкується у великих ЗМІ про здоров’я. Гаврилов є відомим лікарем-дієтологом, психологом, який першим в нашій країні захистив кандидатську на тему комплексного зниження ваги. Їм була розроблена авторська методика зниження ваги, що продається і рекламує сьогодні по всьому світу.

Центри доктора Гаврилова можна зустріти в Москві, П’ятигорську, Санкт-Петербурзі, Кисловодську, Желєзноводську та інших великих містах. Центр зниження вагав чим суть методики доктора Гаврилова?Про це я вирішив дізнатися з першоджерела і знайшов офіційний сайт центру зниження ваги. Сайт класний.

У обивателя, без сумнівів, виникне повне відчуття того, що він знаходиться на професійному медичному ресурсі і знайомитися з визнаною наукою методикою. Та й інформація, на перший погляд, дуже грамотна. Немає закликів до переходу на жорстку моно-дієту, до покупки якихось БАДів, поясів, тренажерів та іншої єресі.

Все цілком спокійно. На сайті пропонуються тільки книги, записи та вебінари з авторською методикою. Якщо почитати опис програми, то теж все розумно.

Лікар пропонує худнути в три етапи: перший – це комплексне багаторівневе обстеження і виявлення захворювань, що сприяють набору зайвої ваги. Консультації фахівців і немедикаментозне лікування. Все логічно: обстежитися перед схудненням необхідно, але ось яким чином лікар зібрався лікувати виявлені захворювання немедикоментозно – викликає питання (хоча це дрібниця, може бути, дають напрямок).

Другий етап-розробка індивідуальної програми по зниженню ваги. Людина проходить тренінги, курси та індивідуальні зустрічі з психологом. А ось далі стає цікаво: дихальна гімнастика, казкотерапія, психотерапія, відновлення правильної роботи потрібних ділянок мозку – це тільки маленька частина того, чим пропонують зайнятися пацієнтові.

На третьому етапі лікарі центру будуть довгий час контролювати і допомагати зберегти отриманий результат. Інтернет уроки, вебінари, консультації рекомендують відвідувати на постійній основі. Як харчуватися і, що робити?Тут вся інформація засекречена, так як програма платна.

Єдине, що можна зрозуміти точно, що вона не дешева. 4-х годинний онлайн-інтенсив за участю Гаврилова коштує 30 Т. Р.

Я не став брати інформацію зі сторонніх сайтів. Описів методики маса, але я не впевнений, що це правда. А, ось розповіддю передплатниці коротко поділюся.

Тетяна, піддавшись агресивній рекламі в Інтернеті, звернулася в Кемеровський філія Центру зниження ваги. Ось, що вона пише: “у перший день провели діагностику організму, якимись незрозумілими приладами і пластинами. Аналізів крові та інших медичних обстежень не проводилося.

Виявили невеликі проблеми, але які точно – не уточнили. Через три дні запросили на чотириденний онлайн-інтенсив, який триває 5 годин поспіль. На четвертий день я не витримала навантаження – піднялося тиску і почалися головні болі.

Курс повністю подужати не змогла, тому що було дуже складно і дискомфортно. Продовжити марафон мені запропонували через тиждень в тому ж форматі. На прохання переглянути графік і розбити заняття на менш тривалі – відповіли відмовою.

Співробітники сказали, що вони не тільки не мають права змінювати умови, але і взагалі консультувати клієнтів. З пацієнта я моментально перетворилася на неугодного клієнта, який помилково відвідує платні заняття. До слова, за все це я заплатила 43800 (взяла кредит).

Вирішила розірвати договір. На це мені запропонували повернути гроші готівкою за пройдені тренінги, а це половина суми, тоді вони повернуть 43800 на карту. Щоб віддати за навчання і повернути своє, мені треба заплатити ще 20000».

Висновок: не беруся судити саму методику доктора, але коли починається агресивна реклама, заманювання клієнтів і вибивання з них грошей – це вже не медицина. А, що ви думаєте з приводу розповіді нашої читачки? Пишіть в коментарі – будемо обговорювати. І друзі! Рекомендую всім підписатися на наш Новий канал в Телегр@м (посилання тут) – де вас чекає маса цікавої інформації про здоров’я.

Related posts

Leave a Comment