Харчування (дієти)

Ковальков назвав 5 продуктів відмова від яких після 40 років, сповільнить старіння організму

За статистикою, більшість тих, що худнуть знаходяться у віці від 35 до 55 років. Це не дивно, адже до 35 років вони сильно зайняті важливою справою, на яке йде маса часу і грошей. І справа ця-марнування молодості і здоров’я.

Згодом багато хто розуміє, що так жити не можна і встають на шлях здорового способу життя, а решта так і продовжують деградувати (як правило, недовго). На початку, ми не замислюємося над тим, що ми їмо, і як це відіб’ється на нашому зовнішньому вигляді, тривалості життя і здоров’я. Генетика, хороший обмін речовин і імунітет прощають в молодості нам багато помилок.

Але після 35-40 років ці захисники організму починають слабшати, і самі тепер вимагають допомоги і захисту. Тому від вибору продуктів після 40 залежить те, наскільки тривалим і якісним буде ваше подальше життя. Подумайте, що ви хочете в старості: щоб ви виховували своїх онуків, або щоб онуки доглядали за вами?Ковальков а.

в. дієтолог Олексій Ковальков перерахував продукти від яких варто відмовитися для того, щоб уповільнити старіння:1. Алкоголь.

Банально, але не згадати це я не міг. Куріння і спиртне – головні вороги нашого здоров’я. І якщо ви досі, не відмовилися від цих звичок, то можете далі не читати – вам це не потрібно.

Поки ви не забудете про сигареті і пляшці, боротися за здоров’я марно. Після сорока, з таким способом життя, ви йдете по мінному полю. 2.

Солодке і борошняне. Ожиріння, набряки, цукровий діабет, проблеми з серцево-судинною системою – це лише маленька частина списку наслідків від вживання в їжу продуктів з високим глікемічним індексом і швидких вуглеводів. Особисто для мене відмова від солодкого виявився найскладнішим етапом.

Я ніколи не був ласуном, але повна відмова від цукру дався мені дуже важко. Детально про те, що допомогло мені тоді, ви можете прочитати тут. 3.

М’ясні напівфабрикати: пельмені, сосиски, ковбаси, заморожені котлети – все це отрута в будь-якому віці. Ці “делікатеси” містять велику кількість натрію, транс жирів і нітратів. Список шкідливих інгредієнтів в кожному найменуванні заслуговує окремої статті.

Якщо у вашому меню бутерброди з ковбасою і яєчня з шинкою постійні страви, то старість і серйозні захворювання не змусять себе довго чекати. 4. Кава і міцний чай.

Поступово скорочуйте обсяг споживання цих напоїв. Від однієї невеликої чашки в день серйозної шкоди не буде, але користі вона не принесе – це точно. А ми знаємо, що серед нас є такі кавомани, які випивають по 5-6 чашок в день.

Судини і серце не вічні, і такими узливаннями ви просто прискорюєте їх знос. 5. Сучасна гидота.

Все те, що продається у відділі бакалії, не можна їсти ні дорослим, ні тим більше дітям. Снеки, чіпси, газованої води, мармеладки, батончики, жувальні цукерки, міні-тортики з шаленими термінами придатності – забудьте це все і відніміть у дітей. “Якщо ви відмовитеся хоча б від цього невеликого списку, то вже за це ваш організм скаже вам велике спасибі!”- сказав дієтолог.
Підписуйтесь на наш Новий канал в Телегр@м (посилання тут). Там вас чекає велика кількість корисної інформації про схуднення і правильне харчування.

Related posts

Leave a Comment