Харчування (дієти)

Як швидко позбутися від зайвих калорій, які наїли під час ” зажору» на вихідних

Найнебезпечніша схема схуднення-це, коли людина довго сидить на дієті, терпить «позбавлення», періодично зривається і йде в зажор, а потім знову надолужує згаяне. Такий підхід заздалегідь приречений на провал. Харчування при схудненні має бути комфортним і контрольованим.

Якщо ви дозволяєте собі розслабитися у вихідний день, то цей крок повинен бути усвідомленим і запланованим. Ви повинні чітко розуміти наслідки, не йти в крайнощі і вміти грамотно компенсувати набрані калорії. Людина, яка знає ціну кожному кілограму спаленого жиру, ніколи не піде в «зажор» або «запій».

Він прекрасно розуміє, що такого роду слабкість, може обнулити результат місяця тренувань або тижня харчування на дефіциті калорій. Але, якщо все-таки ви потрапили на «свято обжерливості», то ось кілька порад про те, як позбутися від отриманих калорій:1. Спосіб правильний, але невеселий.

Поставте на ваги плюси і мінуси вечірки. Буває так, що людина давно не відпочивав, багато працював, і займався собою. Іноді подібний відпочинок може бути виправданий.

Організму необхідно розслаблятися не тільки фізично, але і психологічно. Якщо ж, ви розумієте, що не зможете себе контролювати за столом або в клубі, то від такої затії краще просто відмовитися і присвятити день спорту. 2.

Спосіб раціональний. У ресторані, або клубі можна підібрати страви і напої, які завдадуть вам мінімальної шкоди. Якщо ви відпочиваєте в гостях, то заздалегідь попередьте господарів про ваші смакові переваги.

Скажіть, що з напоїв ви віддаєте перевагу сухе вино. Зараз в мене полетять камені і читач скаже: “знову прописні істини, хотіли робочий лайфхак, але все знову зводиться до того, що багато їсти не можна!”Але, ні. Сьогодні, я розповім, як приборкати зайві калорії на передбачуваній вечірці.

3. Спосіб від Корнія-робочий. Спочатку, вбережу вас від популярної помилки (особливо часто її роблять дівчата).

Після потужного чітміла вони починають навертати кілометри на біговій доріжці, виконують десятки присідань, старанно качають прес – головне, щоб з’їдене не відклалося на проблемних зонах. Запам’ятайте – так робити не можна. Якщо ви на день зірвалися з дієти, то спалювати калорії спортом нераціонально.

Ви можете нашкодити своєму організму. По-перше, буде серйозний катаболічний удар по м’язам, по-друге, ви просто можете отримати перетрен. Для того, щоб після переїдання зайві калорії не перетворилися в жир, нам необхідно почати готуватися заздалегідь.

Якщо ви знаєте, що наприклад, в суботу у вас намічається свято, то з Понеділка скоротіть споживання вуглеводів. За кілька днів ви спустошите свої запаси глікогену, і при надходженні вуглеводів, організм почне збирати їх в глікоген м’язів, а не в жир. Таке заплановане переїдання, всього лише, наповнить м’язову тканину глікогеном і, навіть, поліпшить силові показники.

Після декількох кілограмів їжі і напоїв, ви все одно побачите зміна на вагах, але воно збережеться недовго, дуже швидко зайве піде. Головне – це те, що ми не наберемо ні краплі зайвого жиру. Якщо вам сподобалася стаття-ставте лайки і задавайте питання.
Підписуйтесь на наш Новий канал в Телегр@м (посилання тут) – де вас чекає маса корисної інформації.

Related posts

Leave a Comment