Харчування (дієти)

“Акторська дієта-5 днів” або як артисти за тиждень прибирають до 10 кг

Всі ми бачимо, які чудеса трансформації тіла, часом виконують Актори Кіно. Кіно-Діва дає інтерв’ю на центральному каналі і виглядає, м’яко кажучи, повненькою. Але проходить пару тижнів, і вона знімається в ролі стрункої стюардеси з прекрасними формами.

За короткий проміжок часу артисти вміють швидко худнути і набирати вагу. Так якими ж секретними знаннями вони володіють? Сьогодні у нас на розборі «акторська дієта Х днів». Варіацій багато: акторська дієта 3 дні, 5днів, тиждень, але всі їх об’єднує один принцип – це моно-дієти.

Тобто можна вживати не більше одного, двох продуктів в день. І уявіть собі, в плані зниження ваги вони працюють. Залишається питання як?Ефект досягається тільки за рахунок зливу води.

Кефірні, білкові, огіркові і навіть винні – тут все обмежується тільки польотом фантазії автора програми харчування. Але, є одне ” але..

“Таке зниження ваги не має ніякого відношення до спалювання жиру. Сало в проблемних місцях, як було, так і залишиться. Це згін води, і отже, як тільки закінчиться програма, вага повернеться.

До речі, через порушення водно-сольового балансу вас може залити ще хлеще, ніж було. Тому, якщо ви бачите позитивні відгуки на моно програми харчування, попросіть в коментарях написати повторно результат, але вже через тиждень. Повірте-таких відповідей вже не буде.

Злив води-це не схуднення, а тимчасова реакція на порушення в харчуванні. Звідси і назва – »Акторська”. Коли необхідно терміново підлаштуватися під героя в кіно, щоб не втратити роль – вибирати не доводиться, так як за це добре платять.

Але для звичайних людей цей метод не підходить. Ганяти туди-сюди рідина з наслідками для здоров’я – дурне заняття. Для особливо цікавих і не вірять наводжу приклад такої дієти.

Хочете-спробуйте і перевірте. (Я перевіряв особисто)«акторська дієта 5 днів» 🍽 понеділок – рис, 🍽 вівторок – кефір 🍽 Середа – риба або креветки, або яловичина 🍽 четвер – виноград, або кавун, або яблуко 🍽 П’ятниця – рис можна тільки один продукт, але в будь-яких кількостях. Чисту воду, також скільки хочете.

Якщо зважитеся на експеримент – обов’язково напишіть в коментарях результат. Нам буде дуже цікаво. Так, що ж робити тим, хто хоче схуднути і прибрати зайвий жир?1.

Ніколи не сидіти на дієтах!2. Вставати в наші ряди і йти по шляху Корнія до здорового, якісного і престижного способу життя в новому тілі. Про все, що потрібно робити я пишу в статтях на каналі.

Моя методика не авторська, а наукова і загальноприйнята. Я нічого сам не придумував. Це дозволило мені скинути 37 кілограмів у 38 років, і я йду далі.
А ще більше інформації про схуднення ви можете знайти на нашому Новому каналі в Телегр@м (посилання тут). Підписуйтесь і задавайте питання в чаті.

Related posts

Leave a Comment