Харчування (дієти)

5 напоїв, які заважали мені схуднути-перестав їх пити і вага пішла вниз

Багато хто помилково вважає, що правильне харчування стосується тільки продуктів, що результат схуднення залежить тільки від калорійності їжі. І абсолютно не враховують те, що вони п’ють. Найкращим рішенням при позбавленні від зайвої ваги, буде: відмовитися в перший місяць взагалі від усіх напоїв, крім чистої питної води.

Я був з числа помиляються, і втратив багато часу, не розуміючи причину занадто повільної втрати ваги. Начебто все робив правильно: харчувався на дефіциті калорій з урахуванням балансу БЖУ, займався спортом, не їв фастфуд. Але вага то сповільнювався, то вставав намертво.

Причиною виявилися напої. Ось найпопулярніші рідини, які заважають схуднути: 1. Спиртне.

Алкоголь очолює Олімп, найшкідливіших напоїв для тих, що худнуть. Між спиртними напоями і згущеним молоком можна поставити знак рівності. Ефект буде, той же самий, тільки з єдиною відмінністю-згущене молоко не вбиває внутрішні органи, так як робить це алкоголь.

Будь-які спиртовмісні напої і здоровий спосіб життя-несумісні. Тому я наполягаю, що починати спроби трансформації свого тіла, треба саме з відмови від шкідливих звичок, і тільки після цього переходити на правильне харчування і спорт. Алекс Бодіподробно про те, як я зав’язав, і що з цього вийшло тут.

2. Солодкі газовані напої. Це друга за шкідливістю рідина, після алкоголю і миш’яку.

Більшість пузанів набрали свої кілограми в дитинстві, саме через любов до газованої води. Я не хочу зупинятися на хімічному складі цієї отрути – якщо хочете, прочитайте хоча б раз склад на етикетці і все зрозумієте. Але прошу вас-ніколи не давайте цю гидоту своїм дітям (якщо ви дійсно їх любите).

3. Кава і чай. Скажу чесно:»з кавою я зав’язав зовсім недавно, і це не пов’язано з схудненням”.

Справа в тому, що кава в помірних кількостях, навіть корисний при схудненні – це природний жиросжигатель. Чай теж, якщо не пити його відрами, не принесе особливої шкоди. Але це все ставитися до чорної кави і чаю, без добавок.

А ви прекрасно знаєте, що в чай і каву у нас прийнято лити молоко, заважати мед, сипати цукор і так далі. У підсумку ці напої перетворюються на справжню вуглеводну бомбу, яка моментально піднімає рівень інсуліну до максимальних значень, і зводить на «ні» всі спроби схуднути. 4.

Молоко. Проблема, яка була у мене дуже часте явище – з молочних продуктів мене «заливає». Тобто крім високої жирності, що збільшує вашу денну калорійність, у молока є здатність викликати алергію або харчову непереносимість.

І ще раз повторю:»явище це не рідкісне”. Ми вже знаємо, що найчастіше причиною зайвої ваги є набряк, а його в свою чергу, викликає саме харчова алергія. 5.

Енергетики та ізотоніки. Сьогодні майже в кожному фітнес клубі є бар, де можна придбати спортивні напої. Реклама стверджує, що вони здатні спалювати зайві кілограми і підвищують витривалість.

Але склад цих напоїв говорить про зворотне: цукру, замінники, підсилювачі, Ароматизатори, барвники і величезний список іншої хімічної отрути. Додаткові вуглеводи та електроліти можуть бути корисними для марафонців, але для звичайних спортсменів це просто сплеск інсуліну. Я не сперечаюся-наука не стоїть на місці і може бути існують чудодійні напої, але я поки їх не бачив.

Якщо ви знаєте такі-то обов’язково напишіть в коментарях!Порада: приберіть все солодке зі свого раціону, в тому числі і всі солодкі напої, якщо хочете схуднути. Це одне з головних правил, яке допоможе досягти мети. Хочу порекомендувати наш Новий канал в возів@м (посилання тут) – де вас чекає найсвіжіша інформація про ЗСЖ і правильне харчування.

Related posts

Leave a Comment